Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Mistrzostwa Polski firm w Ostródzie pod naszym patronatem!
2018-05-09 12:13:19

VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w piłce nożnej 6-osobowej odbędą się już w weekend 23/24 czerwc w Ostródzie. Miło nam poinformować, że objęliśmy oficjalny patronat nad tą imprezą.
 
Firma AP-SPORT organizuje już po raz szósty Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w Ostródzie. Rozgrywki odbędą się w pięknej okolicy - na obiekcie Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji nad samym Jeziorem Drwęckim.
 
Główna nagrody to 2000 zł. Za zdobycie miejsc na podium organizatorzy przewidzieli ponadto wysokiej jakości nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary ufundowane przez partnera technicznego turnieju - firmę Joma, oraz firmę Patrick.
 

Świetna okazja do integracji w firmie

 
- Turnieje organizowane przez AP-SPORT są wyśmienitą okazją do zintegrowania swoich pracowników poprzez wspólną pracę zespołowę. Rozgrywki gwarantują oderwanie się od codziennych zajęć - przekonuje Adrian Wojarski, jeden z orgtanizatorów.
 
Firma AP-SPORT ma ogromne doświadczenie w organizacji tego typu turniejów w całej Polsce. Z pewnością jest jednym z liderów na rynku.
 
- Ze względu na doskonałą organizację nasze turnieje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem - dodaje Adrian Wojarski.
 
Zgłoszenia na turniej w Ostródzie potrwają jeszcze do 18 maja 2018 roku. Całkowity koszt zgłoszenia 12-osobowej drużyny, w raz z opieką medyczną, ubezpieczeniem i napojami, zaczyna się już od 2200 zł netto.
 
Turniej AP-SPORT w Ostródzie, nad którym objęliśmy patronat medialny, transmitowany będzie NA ŻYWO w internecie. Będzie można więc śledzić zmagania zawodników LIVE na YouTube.
 
Więcej szczegółów dotycząceych zgłoszenia znajdziecie tutaj: oferta turnieju w Ostródzie  dla firm (23/24 czerwca)
 

Dlaczego AP-SPORT?

 
Firma AP-SPORT od kilku lat lat organizuje imprezy integracyjne dla firm w postaci turniejów piłkarskich rozgrywanych w różnych zakątkach Polski.
 
- Jako firma sportowa posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na jakość i profesjonalizmy organizowanych przez nas eventów - powiedział Adrian Wojarski.
 
Turnieje AP-SPORT rozgrywane są na nawierzchniach odpowiednio przygotowanych do rodzaju rozgrywek. Zawody prowadzi profesjonalny DJ, o zdrowie zawodników dbają wykwalifikowani ratownicy medyczni, natomiast o poziom sędziowania dbają najlepsi arbitrzy.
 
- Dodatkowo na naszych turniejach obecne są hostessy. To dowód na to, że w najpiękniejszym sporcie świata nie może zabraknąć również płci pięknej - uśmiecha się Adrian Wojarski.
 
Twarzą turniejów organizowanych przez firmę AP-Sport jest rekordzista pod względem występów w reprezetancji Polski futsalu - Krzysztof Kuchciak.
 
16 rozegranych sezonów w Ekstraklasie, 304 strzelone bramki, 106 występów w kadrze i 48 strzelonych bramek to dorobek Krzysztofa Kuchciaka, który swoim doświadczeniem i radami udzielanymi na boisku pomaga i wspiera zawodników rywalizujących w turniejach.
 

Kalendarz turniejów AP-SPORT:

 
Komentarze

=
Ostry, 2018-05-29 21:38:17
To Discopolo to słaby przykład, lepiej wspomnieć o największym w Europie Festiwalu Reggae
tomcio, 2018-05-23 08:31:56
Bajeczne miejsce na turniej. Piękne bulwary i spora ilość imprez. Było nie było stolica Disco POLO.
Gracz, 2018-05-09 15:32:23
Super turniej, świetna integracja. Moja firma już kilka razy uczestniczyła w imprezach firmy Ap-sport, jesteśmy mega zadowoleni.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.