Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Sandecja Nowy Sącz pokonała Piasta Gliwice. Sytuacja na dole tabeli coraz ciekawsza
2018-05-05 19:50:36

Sandecja Nowy Sącz po dobrym meczu pokonała Piasta Gliwice 2-1 (1-0). W tym momencie o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie nadal walczą Lechia Gdansk, Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Piast Gliwicie i Sandecja.
 
Od pierwszych minut meczu w Niecieczy to Sandecja Nowy Sącz była stroną przeważającą. W 28. minucie spotkania Wojciech Trochim doskonale dograł w pole karne, a tam piłką głową do bramki skierował Filip Piszczek.
 
Piast Gliwice w 66. minucie spotkania odpowiedział trafieniem Tomasza Jodłowca. Michał Gliwa popełnił błąd przy obronie strzału byłego zawodnika Legii i piłka wtoczyła się do bramki.
 
Sendecja jednak czuła, że jest w dobrej dyspozycji i cierpliwie dążyła do strzelenia kolejnej bramki. Sztuka ta udała się w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. Po dośrodkowaniu Aleksandara Koleva w polu karnym Piasta najlepiej odnalazł się Wojciech Trochim i uderzył nie do obroby.
 
Sandecja dopisała do swojego konta niezwykle ważne trzy punkty i mimo, że nadal zajmuje ostatnie miejsce w lidze to nadal ma spore szanse na utrzymanie sie.
 

SANDECJA NOWY SĄCZ - PIAST GLIWICE 2-1 (1-0)

 
1-0 Filip Piszczek (28.)
1-1 Tomasz Jodłowiec (66.)
2-1 Wojciech Trochim (90.)
 
Sandecja Nowy Sącz: Gliwa, Benga, Szufryn, Bartosz (81. Dudzic), Mraz, Małkowski (78. Sovsić), Kasprzak (72. Danek), Piter-Bucko, Trochim, F. Piszczek, Kolev
 
Piast Gliwice: Szmatuła - Kirkeskov, J. Czerwiński, Korun, Konczkowski, Jodłowiec, Pietrowski, Hateley, Zivec (90+ Badia), M. Szczepaniak (85. Bukata), Angielski (64. Papadopulos)
 
kairo
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.