Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wybierz ligi, by zobaczyć wyniki na żywo

ukryj
Ekstraklasa - runda zasadnicza23 września 2016
ukryj
koniec
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Wisła Płock
koniec
Wisła Kraków
Legia Warszawa
Ekstraklasa - runda zasadnicza24 września 2016
ukryj
koniec
Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna
koniec
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
koniec
Zagłębie Lubin
Cracovia
Ekstraklasa - runda zasadnicza25 września 2016
ukryj
koniec
Korona Kielce
Jagiellonia Białystok
koniec
Lech Poznań
Arka Gdynia
Ekstraklasa - runda zasadnicza26 września 2016TABELA NA ŻYWO
ukryj
18:00
Piast Gliwice
?-? Śląsk Wrocław
I liga23 września 2016
ukryj
koniec
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
I liga24 września 2016
ukryj
koniec
Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz
koniec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy
koniec
czerowna kartka
Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz
koniec
Wigry Suwałki
Górnik Zabrze
koniec
Znicz Pruszków
Miedź Legnica
koniec
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
I liga25 września 2016
ukryj
koniec
Bytovia Bytów
MKS Kluczbork
koniec
GKS Katowice
Stal Mielec
II liga23 września 2016
ukryj
koniec
czerowna kartka
Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
koniec
Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg
czerwona kartka
II liga24 września 2016
ukryj
koniec
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice
koniec
GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo
koniec
Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów
czerwona kartka
koniec
Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice
koniec
Odra Opole
Radomiak Radom
koniec
Olimpia Elbląg
ROW Rybnik
koniec
Warta Poznań
Legionovia Legionowo
III liga, gr. I24 września 2016
ukryj
koniec
Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz
koniec
Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
koniec
Huragan Wołomin
Widzew Łódź
koniec
Ursus Warszawa
Concordia Elbląg
koniec
czerowna kartka
Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Ostróda
koniec
MKS Ełk
Finishparkiet Drwęca NML
III liga, gr. I25 września 2016
ukryj
koniec
ŁKS 1926 Łomża
Lechia Tomaszów Mazowiecki
koniec
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
koniec
Ruch Wysokie Mazowieckie
Motor Lubawa
III liga, gr. II24 września 2016
ukryj
koniec
GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno
koniec
GKS Manowo
Vineta Wolin
koniec
Wda Świecie
Jarota Jarocin
koniec
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
koniec
Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia
III liga, gr. II25 września 2016
ukryj
koniec
Świt Skolwin (Szczecin)
Gwardia Koszalin
koniec
KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań
koniec
czerowna kartka
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
koniec
Pogoń Lębork
Elana Toruń
III liga, gr. III23 września 2016
ukryj
koniec
Skra Częstochowa
Górnik Wałbrzych
III liga, gr. III24 września 2016
ukryj
koniec
czerowna kartka
Unia Turza Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała
koniec
Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra
III liga, gr. IV24 września 2016
ukryj
koniec
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
koniec
JKS Jarosław
Unia Tarnów
koniec
czerowna kartka
Resovia
Karpaty Krosno
czerwona kartka
koniec
Wierna Małogoszcz
Podlasie Biała Podlaska
III liga, gr. IV25 września 2016
ukryj
koniec
Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik
koniec
Spartakus Aureus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza
koniec
Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
III liga, gr. IV28 września 2016
ukryj
17:30
Motor Lublin
?-? Podhale Nowy Targ
IV liga podkarpacka24 września 2016
ukryj
koniec
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
koniec
Piast Tuczempy
Start Pruchnik
koniec
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Nisko
koniec
Czarni Jasło
Rzemieślnik Pilzno
koniec
Stal Nowa Dęba
LKS Pisarowce
koniec
Stal Gorzyce
Sokół Sieniawa
czerwona kartka
IV liga podkarpacka25 września 2016
ukryj
koniec
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
koniec
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
koniec
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
IV liga kujawsko-pomorska24 września 2016
ukryj
koniec
Unia Solec Kujawski
Start Warlubie
koniec
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Janikowo
koniec
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
koniec
Legia Chełmża
Łokietek Brześć Kujawski
koniec
Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe
koniec
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
koniec
Sadownik Waganiec
Sparta Brodnica
koniec
Piast Złotniki Kujawskie
Notecianka Pakość
koniec
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
IV liga lubelska24 września 2016
ukryj
koniec
Kłos Chełm
Lublinianka Lublin
koniec
Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów
koniec
Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj
IV liga lubelska25 września 2016
ukryj
koniec
Polesie Kock
Kryształ Werbkowice
koniec
Chełmianka Chełm
Lutnia Piszczac
koniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski
POM Iskra Piotrowice
koniec
Unia Hrubieszów
Włodawianka Włodawa
koniec
Stal Kraśnik
Powiślak Końskowola
koniec
Hetman Zamość
LKS Milanów
IV liga lubuska23 września 2016
ukryj
koniec
Santos Świebodzin
Formacja Port 2000 Mostki
IV liga lubuska24 września 2016
ukryj
koniec
Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie
koniec
Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko
koniec
Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów
koniec
Stilon Gorzów
Arka Nowa Sól
koniec
Syrena Zbąszynek
Odra Górzyca
przeł.
TS Przylep
?-? Czarni Witnica
koniec
Dąb Przybyszów
Piast Gorzów Karnin
koniec
Sprotavia Szprotawa
Budowlani Lubsko
IV liga łódzka24 września 2016
ukryj
koniec
Mechanik Radomsko
Ceramika Opoczno
koniec
Omega Kleszczów
Zawisza Pajęczno
koniec
KS Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra
koniec
Unia Skierniewice
Zjednoczeni Stryków
koniec
Zawisza Rzgów
Włókniarz Zelów
koniec
KS Paradyż
Termy Ner Poddębice
koniec
Zjednoczeni Bełchatów
Jutrzenka Warta
koniec
Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn
IV liga łódzka25 września 2016
ukryj
koniec
GKS II Bełchatów
Warta Sieradz
koniec
LKS Kwiatkowice
Pilica Przedbórz
IV liga małopolska (wschodnia)24 września 2016
ukryj
koniec
czerowna kartka czerowna kartka
Glinik Gorlice
Lubań Maniowy
koniec
Barciczanka Barcice
Jadowniczanka Jadowniki
koniec
Poprad Rytro
Limanovia Limanowa
koniec
KS Tymbark
Skalnik Kamionka Wielka
koniec
Bocheński KS
Orkan Szczyrzyc
koniec
Tarnovia Tarnów
Sokół Borzęcin Górny
IV liga małopolska (wschodnia)25 września 2016
ukryj
koniec
Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna
koniec
Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia
IV liga małopolska (zachodnia)24 września 2016
ukryj
koniec
Skawinka Skawina
Beskid Andrychów
koniec
czerowna kartka
Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta
koniec
Unia Oświęcim
Proszowianka Proszowice
koniec
Orzeł Piaski Wielkie
Sosnowianka Stanisław Dolny
IV liga małopolska (zachodnia)25 września 2016
ukryj
koniec
Michałowianka Michałowice
Jutrzenka Giebułtów
koniec
Cracovia II
Wiślanie Jaśkowice
koniec
Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna
koniec
TS Węgrzce
Wiślanka Grabie
IV liga mazowiecka (południowa)24 września 2016
ukryj
koniec
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
koniec
Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno
koniec
czerowna kartka
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
koniec
Mazur Karczew
Start Otwock
koniec
KS Konstancin
Pilica Białobrzegi
koniec
czerowna kartka
Grom Warszawa
Błonianka Błonie
koniec
Oskar Przysucha
Proch Pionki
koniec
LKS Promna
Wilga Garwolin
koniec
Broń Radom
KS Raszyn
IV liga mazowiecka (południowa)25 września 2016
ukryj
koniec
Znicz II Pruszków
Energia Kozienice
IV liga mazowiecka (północna)24 września 2016
ukryj
koniec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Delta Słupno
koniec
MKS Przasnysz
Bzura Chodaków
koniec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki
koniec
czerowna kartka
Bug Wyszków
Hutnik Warszawa
koniec
czerowna kartka
Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
koniec
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
koniec
Dolcan Ząbki
Wisła II Płock
IV liga mazowiecka (północna)25 września 2016
ukryj
koniec
Tęcza Łyse
Błękitni Raciąż
koniec
Czarni Węgrów
Pogoń II Siedlce
koniec
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
IV liga opolska24 września 2016
ukryj
koniec
Start Namysłów
OKS Olesno
koniec
Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna
koniec
KS Krasiejów
Po-Ra-Wie Większyce
koniec
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice
koniec
Małapanew Ozimek
LZS Kup
koniec
Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik
koniec
Swornica Czarnowąsy
LZS Piotrówka
koniec
Skalnik Gracze
KS Krapkowice
IV liga opolska25 września 2016
ukryj
koniec
MKS Gogolin
TOR Dobrzeń Wielki
IV liga podlaska24 września 2016
ukryj
koniec
Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn
koniec
Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski
koniec
Sparta Augustów
Warmia Grajewo
IV liga podlaska25 września 2016
ukryj
koniec
Sparta 1951 Szepietowo
Puszcza Hajnówka
koniec
Dąb Dąbrowa Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny
koniec
Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy
koniec
Orzeł Kolno
KS Michałowo
koniec
Hetman Tykocin
KS Wasilków
IV liga pomorska24 września 2016
ukryj
koniec
Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn
koniec
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
koniec
Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
koniec
Centrum Pelplin
GTS Kolbudy
koniec
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk
koniec
Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy
koniec
KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino
IV liga pomorska25 września 2016
ukryj
koniec
Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
koniec
Bytovia II Bytów
Wierzyca Pelplin
IV liga śląska (gr. I)24 września 2016
ukryj
koniec
Ruch Radzionków
GKS II Katowice
koniec
Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin
koniec
RKS Grodziec (Będzin)
Ruch II Chorzów
koniec
MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska
koniec
Piast II Gliwice
KS Panki
koniec
Szombierki Bytom
Górnik Piaski (Czeladź)
IV liga śląska (gr. I)25 września 2016
ukryj
koniec
Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz
koniec
GKS II Tychy
Polonia Poraj
koniec
Nadwiślan Góra
Warta Zawiercie
IV liga śląska (gr. II)24 września 2016
ukryj
koniec
Concordia Knurów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
koniec
Granica Ruptawa
MKS Lędziny
koniec
GKS Radziechowy-Wieprz
Beskid Skoczów
koniec
Polonia Łaziska Górne
Wilki Wilcza
koniec
Orzeł Mokre
Drzewiarz Jasienica
koniec
Szczakowianka Jaworzno
LKS Czaniec
czerwona kartka
koniec
Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice
koniec
Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec
koniec
LKS Bełk
Unia Racibórz
IV liga świętokrzyska24 września 2016
ukryj
koniec
Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów
koniec
Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów
koniec
Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn
IV liga świętokrzyska25 września 2016
ukryj
koniec
Neptun Końskie
Pogoń 1945 Staszów
koniec
MKS Busko Zdrój
Nidzianka Bieliny
koniec
Lubrzanka Kajetanów
Korona II Kielce
koniec
Moravia Morawica
Alit Ożarów
koniec
Sparta Kazimierza Wielka
Unia Sędziszów
koniec
Wisła Sandomierz
Nida Pińczów
IV liga warmińsko-mazurska24 września 2016
ukryj
koniec
Mamry Giżycko
Rominta Gołdap
koniec
MKS Korsze
GKS Wikielec
koniec
Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska
czerwona kartka czerwona kartka
koniec
Błękitni Orneta
Warmiak Łukta
koniec
Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo
koniec
Orlęta Reszel
Unia Susz
czerwona kartka
koniec
GSZS Rybno
Mrągowia Mrągowo
IV liga warmińsko-mazurska25 września 2016
ukryj
koniec
Stomil II Olsztyn
Omulew Wielbark
IV liga wielkopolska (południowa)24 września 2016
ukryj
koniec
Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
koniec
Victoria Ostrzeszów
Victoria Września
koniec
Wicher Dobra
SKP Słupca
koniec
Centra Ostrów Wielkopolski
Rawia Rawicz
koniec
PKS Racot
Kania Gostyń
IV liga wielkopolska (południowa)25 września 2016
ukryj
koniec
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Obra Kościan
koniec
Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Ślesin
IV liga wielkopolska (północna)24 września 2016
ukryj
koniec
Luboński KS
Pogoń Łobżenica
koniec
Iskra Szydłowo
Nielba Wągrowiec
koniec
Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska
koniec
Grom Plewiska
Warta Międzychód
koniec
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik
IV liga wielkopolska (północna)25 września 2016
ukryj
koniec
GKS Dopiewo
Unia Swarzędz
koniec
Zieloni Lubosz
Lubuszanin Trzcianka
koniec
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
IV liga zachodniopomorska23 września 2016
ukryj
koniec
Hutnik Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie
IV liga zachodniopomorska24 września 2016
ukryj
koniec
Bałtyk Koszalin
Jeziorak Załom
koniec
Olimp Gościno
Osadnik Myślibórz
koniec
Astra Ustronie Morskie
Kluczevia Stargard
koniec
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
koniec
Dąb Dębno
Rasel Dygowo
koniec
Arkadia Malechowo
Piast Chociwel
koniec
Gryf Polanów
MKP Szczecinek
koniec
Energetyk Gryfino
Sparta Węgorzyno
IV liga dolnośląska (wschód)24 września 2016
ukryj
koniec
Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce
koniec
Orzeł Sadowice
Bielawianka Bielawa
koniec
MKP Wołów
Unia Bardo
koniec
Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice
koniec
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
koniec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Foto-Higiena Gać
koniec
Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica
koniec
Piast Nowa Ruda
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
IV liga dolnośląska (zachód)24 września 2016
ukryj
koniec
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
koniec
Orla Wąsosz
Stal Chocianów
koniec
Włókniarz Mirsk
Zagłębie II Lubin
koniec
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
koniec
Apis Jędrzychowice
Zamet Przemków
IV liga dolnośląska (zachód)25 września 2016
ukryj
koniec
Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka
koniec
Sparta Grębocice
AKS Strzegom
koniec
Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)24 września 2016
ukryj
koniec
Jagiellonia Białystok CLJ
GKS Bełchatów CLJ
koniec
Korona Kielce CLJ
UKS SMS Łódź
koniec
Stal Mielec CLJ
Cracovia CLJ
koniec
Znicz Pruszków CLJ
Progres Kraków CLJ
koniec
ŁKS Łódź CLJ
Neptun Końskie CLJ
koniec
MKS Polonia Warszawa
Resovia CLJ
koniec
TOP 54 Biała Podlaska
Legia Warszawa CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)25 września 2016
ukryj
koniec
Wisła Kraków CLJ
Motor Lublin CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)24 września 2016
ukryj
koniec
Gwarek Zabrze CLJ
Arka Gdynia CLJ
koniec
Lech Poznań CLJ
Falubaz Zielona Góra CLJ
koniec
Górnik Zabrze CLJ
FC Wrocław Academy
koniec
Lechia Gdańsk CLJ
Warta Poznań CLJ
koniec
Salos Szczecin
Pogoń Szczecin CLJ
koniec
Śląsk Wrocław CLJ
Miedź Legnica CLJ
Centralna Liga Juniorów (gr. zachodnia)25 września 2016
ukryj
przeł.
Zagłębie Lubin CLJ
?-? Bałtyk Koszalin CLJ
koniec
Gryf Słupsk CLJ
Piast Gliwice CLJ
Najbliższe mecze LIVE
Piast Gliwice ?-? /68278/relacja-na-zywo/piast-gliwice-vs-slask-wroclaw/68278.html Śląsk Wrocław
Chojniczanka Chojnice ?-? /73112/relacja-na-zywo/chojniczanka-chojnice-vs-wisla-krakow/73112.html Wisła Kraków
Lech II Poznań ?-? /69554/relacja-na-zywo/lech-ii-poznan-vs-gwardia-koszalin/69554.html Gwardia Koszalin
Motor Lublin ?-? /69314/relacja-na-zywo/motor-lublin-vs-podhale-nowy-targ/69314.html Podhale Nowy Targ
Pogoń Szczecin ?-? /73113/relacja-na-zywo/pogon-szczecin-vs-jagiellonia-bialystok/73113.html Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica ?-? /68537/relacja-na-zywo/miedz-legnica-vs-podbeskidzie-bielsko-biala/68537.html Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów ?-? /68291/relacja-na-zywo/ruch-chorzow-vs-zaglebie-lubin/68291.html Zagłębie Lubin
Grom Warszawa ?-? /70452/relacja-na-zywo/grom-warszawa-vs-orzel-wierzbica/70452.html Orzeł Wierzbica
Termy Ner Poddębice ?-? /70096/relacja-na-zywo/termy-ner-poddebice-vs-omega-kleszczow/70096.html Omega Kleszczów
ROW Rybnik ?-? /68842/relacja-na-zywo/row-rybnik-vs-warta-poznan/68842.html Warta Poznań
Ostatnio zakończone mecze
Bytovia Bytów 2-0 MKS Kluczbork
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia
GKS Katowice 1-0 Stal Mielec
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Motor Lubawa
Moravia Morawica 2-1 Alit Ożarów
Hetman Tykocin 3-3 KS Wasilków
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Unia Sędziszów
Watra Białka Tatrzańska 3-0 GKS Drwinia
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 LKS Ślesin

2016-09-24 22:14:06 Lechia Gdańsk wygrała z Ruchem Chorzów i jest liderem

2016-09-25 12:59:29 Olimpia Grudziądz ograła Zagłębie Sosnowiec. Padło 8 goli!

2016-09-25 09:42:35 Stomil Olsztyn rozbił GKS Tychy

2016-09-24 23:13:55 Podział punktów w starciu Zagłębia Lubin z Cracovią

2016-09-24 20:30:27 Niesamowity mecz w Głogowie. Dwa gole Chrobrego w doliczonym czasie

2016-09-24 17:49:32 Pogoń Szczecin zremisowała z Górnikiem Łęczna

2016-09-24 22:13:19 RELACJE NA ŻYWO: od Ekstraklasy do 4 ligi (24/25 września)

2016-09-24 09:33:07 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-0. Arkadiusz Malarz obronił karnego

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI ›